לוגו X-Riders

יום מסלול פצאל

  • טיולים ומסלולים
  • XRiders Club
  • 2019-10-17 19:17:12
  • שיתוף

תמיד חלמתם לרכב במסלול ייעודי ? הגיע הזמן להפסיק לחלום ?


[acf field="xriders_text"]

[contact-form-7 id="10093" title="טופס פצאל"]

מסלול פצאל

מוכנים לפרוק אדרנלין טהור? מסלול פצאל בשבילכם 🙂

לא משנה על מה אתם רוכבים או במה אתם נוהגים, אתם יכולים להגיע אל מסלול פצאל בשביל לפרוק את כל המתחים של השבוע. אם פעם תרבות מוטורית הייתה מונח זר בארצנו הקטנה, היום כבר יש על מה לדבר. בבקעת הירדן ובצמוד ליישוב פצאל, תמצאו מסלול רכיבה ספורטיבית טהור.

אנחנו לגמרי בדרך הנכונה, בשביל יום אחד, עוד להיות מעצמה מוטורית באמצע המזרח התיכון. במקום ללכת למנגל עוד איזה שישליק בסופ"ש הקרוב, כדאי לשקול לחוות חוויה אמיתית, רכיבה ספורטיבית. אין מה לעשות, עם כל הרצון לתת גז בכל פנייה וסיבוב, כשאנחנו עושים את זה בכבישים ציבוריים אנחנו מסכנים נפשות ובעיקר את עצמנו.

במסלול פצאל אתם יכולים לרכב באופן הכי בטוח בארץ (תרתי משמע!), ובגלל שאתם חלק ממשפחת X-Riders , תוכלו ליהנות מהנחה על רכיבה ספורטיבית במסלול.

אז מה צריך להביא איתנו לפצאל ומה חשוב לדעת לפני?

מי מורשה לרכב או לנהוג בפצאל?

אם אתם חובבי נהיגה ספורטיבית, לפחות אחת לכמה חודשים אתם חייבים להגיע לבקר בבקעת הירדן. על אחת כמה וכמה, אם אתם רוכבים על אופנועים. אגב, אפילו קטנועים מגיעים לרכב במסלול. אז מי רשאי לרכב או לנהוג בפצאל? כל מי שיש לו אופנוע עם טסט בתוקף או רכב עם טסט.

מעבר לאופנועים ורכבים עם לוחית רישוי צהובה, ישנם גם אופנועים ורכבים עם לוחית רישוי אפורה. כלים אלו, שמורשים לנוע אך ורק על מסלולי נהיגה ספורטיביים, יכולים גם הם לעלות, לרכב ולנהוג במסלול פצאל. רגע לפני שאתם נותנים גז לכיוון, חשוב לדעת מה צריך להביא ומה כדאי. נסביר.

מה להביא איתי לפצאל?

קודם כל, בכדי לעלות לרכב בפצאל, אתם חייבים להיות מצוידים במגפיים (אם לא מגפיים, אז לפחות נעליים שעוברות את הקרסול), בחליפת רכיבה מלאה (שלמה או שני חלקים), קסדה כמובן, כפפות וחיוך מאוזן לאוזן. כשאתם מגיעים לשם, תגלו שישנם מקצים עבור הקפות מהירות יותר ופחות. במילים אחרות, יש מקצים עבור כל רמות הרכיבה.

אחרי שדיברנו על מה צריך להביא לפצאל, בואו נעבור רגע על מה כדאי. אחרי יום של רכיבה, אתם הולכים להיות עייפים. קחו בחשבון שאם אתם מגיעים בחודשי הקיץ, מומלץ להביא אתכם תיק גב בשביל לשים בו חלק מהציוד. נוסף על כך, לטעמנו, מומלץ לפרק את מראות האופנוע ואת המחרשה. נשאיר את זה כמובן לשיקולכם, אך קחו בחשבון שאם חס וחלילה תחליקו, עדיף למזער את הנזקים הפוטנציאליים. יאללה, להירשם.

מי אנחנו?

מועדון X-Riders הוקם בשביל לשלב את כל האלמנטים תחת קורת גג אחת ובאתר תמצאו כל מה שקשור באופנועים וקטנועים החל מחנות אונליין, הצעות מחיר של מוסכים, עמדת עיצוב אישי עבור מדבקות ויניל לאופנוע, ביקורות על ציוד, בלוג שורף נתיבים, מבחני רכיבה, טיולי אופנועים, חוות דעת ועוד.

לוגו X-Riders
© כל הזכויות שמורות. נוצר באהבה ע"י אלפא נטיקס