לוגו X-Riders

ציוד רכיבה לאופנוע מחו“ל

  • קנייה מחו"ל
  • XRiders Club
  • 2022-05-08 12:12:21
  • שיתוף

רוכבי האופנועים תמיד זקוקים לציוד. אנו זקוקים לציוד אשר ישמור על הבטיחות שלנו בעת הרכיבה, ציוד אשר יספק לנו נוחות בעת הרכיבה בכל עונות השנה. ישנם פריטי חובה כמו קסדות, מעילים וכפפות שאי אפשר בלעדיהם, וישנו גם ציוד אופציונלי כמו ארגז לאופנוע, דיבורית לטלפון ועוד.

מחירי ציוד הרכיבה עשויים להיות יקרים בישראל, וגם ההיצע מוגבל למדי. רוב הציוד מיובא מחו“ל ועם היבואנים והקמעונאים בדרך, בסופו של דבר המוצר מגיע לצרכן במחיר כפול. ולכן אנשים רבים מחפשים אחר אלטרנטיבות שיאפשרו להם לחסוך במחיר ולכן מתעניינים ברכישת ציוד רכיבה לאופנוע מחו“ל.

כמו בכל תחום בחיינו, לקניות באינטרנט ישנם יתרונות רבים. בזכות האפשרות לקנות ציוד לרכיבה לאופנוע מחו“ל, אתם יכולים ליהנות מהיצע גדול יותר ומחירים משתלמים יותר. צריך רק לדעת איפה לחפש וצריך לדעת איך לבחור.

הזמנת ציוד לאופנוע מחו“ל

בחו“ל ישנו שפע של מוצרים איכותיים עבור רוכבי האופנועים. אך לצערנו לא כל דבר הנמכר באינטרנט הוא אכן טוב ואיכותי, ובמקרים רבים בכלל לא עומד בתקני הבטיחות הקבועים בחוק. הדבר קריטי במיוחד כאשר מחפשים קסדה לאופנוע ואביזרי בטיחות. וכאשר ישנם מותגים הידועים באיכותם הגבוהה, ישנם גם מפעלים בסין המפיצים זיופים באיכות ירודה. לכן חשוב להיות זהירים ולקנות אצל ספקים אמינים.

בטרם אתם רוכשים ציוד רכיבה לאופנוע מחו“ל עליכם תמיד לעשות קצת מחקר שוק. לכל מוצר יש את המאפיינים שלו וחשוב להבין אותן ולדעת כיצד לבחור. ישנם שיקולים שונים הקשורים למידות, תקנים ותכונות אחרות של המוצר. מומלץ להיעזר במדריכי קנייה ובעלי ניסיון אשר יכולים לייעץ ולסייע בעת בחירת המוצר.

כמו כן כדאי לקרוא את הביקורות על המוצר. בכל אתרי הקניות אתם יכולים לראות דירוגים של גולשים. דירוגי הגולשים מתייחסים גם לספק ורמת השירות שהוא מספק וגם למוצר עצמו. מקריאת הביקורת אתם גם יכולים לקבל תובנות חשובות המבוססות על ניסיונם של אחרים. ומעבר לזאת תוכלו למצוא בלוגים וסרטוני יוטיוב העוסקים בביקורת מוצרים ושם הם בוחנים אותם לעומק. אלו הם כלים חשובים לצורך בחירת המוצר.

ולבסוף אל תשכחו לבצע השוואות מחירים. אתם רוצים גם להשוות בין האתרים השונים בחו“ל, וגם להשוות זאת למחירים בארץ. עליכם לקחת בחשבון כי מלבד עלות המוצר, עליכם גם לשלם דמי משלוח ומכסים ואלו מצטרפים לעלות הכללית. לא בכל מקרה כדאי להזמין מוצרים מחו“ל, חשוב תמיד להשוות את המחירים ולבדוק כל מקרה לגופו.

כדאי גם לעקוב אחר המבצעים. לעתים כדאי לחכות למבצעים מיוחדים על מנת להזמין ציוד רכיבה מחו“ל. כאן באתר תוכלו לקבל פרסומים וקופונים למבצעים משתלמים המאפשרים לכם ליהנות ממוצרים איכותיים במחיר מוזל. כך תוכלו לחסוך בזמן ולקבל את כל ההצעות הרלוונטיות במקום אחד.

מי אנחנו?

מועדון X-Riders הוקם בשביל לשלב את כל האלמנטים תחת קורת גג אחת ובאתר תמצאו כל מה שקשור באופנועים וקטנועים החל מחנות אונליין, הצעות מחיר של מוסכים, עמדת עיצוב אישי עבור מדבקות ויניל לאופנוע, ביקורות על ציוד, בלוג שורף נתיבים, מבחני רכיבה, טיולי אופנועים, חוות דעת ועוד.

לוגו X-Riders
© כל הזכויות שמורות. נוצר באהבה ע"י אלפא נטיקס