לוגו X-Riders

סיקור מצלמת דרך לאופנוע K5 INNOVV

  • סיקורים
  • ליאב ימיני
  • 2022-07-06 16:09:11
  • שיתוף

כולנו יודעים שאין כמו תחושת החופש ברכיבה על אופנוע, ביחד עם זאת, תמיד ישנם סיכונים בכל סוג של טיול שלנו גם אם זה לנסוע בכביש עירוני או בכביש מהיר. גם אם רק עכשיו התחלת לרכב או שיש לך ניסיון של שנים ברכיבה ישנם סכונות שלא תלויות באופן הרכיבה שלך – רוכבי אופנוע מושפעים מתנאי מזג אוויר, כבישים חלקים, כתמי שמן, צבעים חלקים, נהגים שיכורים, פלאפונים והרשימה עוד ארוכה.. שורה תחתונה – לרוכב אופנוע יש מגוון סכנות שיכולות להפוך אפילו את הרכיבה השגרתית ביותר למלחיצה ומורטת עצבים.

למרבה המזל, הטכנולוגיה באה להציל פעם נוספת, מצלמת דרך לאופנוע INNOVV אשר מותקנת על גבי האופנוע ומצלמת אוטומטית מרגע ההנעה, בעזרת מצלמה דרך לאופנוע אפשר לתעד את כל מה שקורה בזמן שאנחנו על הכביש – החל משוטר שנותן לנו דוח ללא סיבה, ועד לנהג רכב שמאשים אותנו בתאונה רק כי לא ראה אותנו.

יכול להגיד מניסיון אישי – מצלמת הדרך של INNOVV הצילה אותי במקרה של נהג שנכנס בי מאחורה, ומדוח משטרה בטענה "שלא עצרתי בעצור".

סיקור מצלמת דרך לאופנוע INNOVV k5

הפעם תחת המיקרוסקופ בשביל לדייק בפרטים הכי קטנים וחשובים, בחרתי לבחון מקרוב-קרוב את מצלמת הדרך לאופנוע INNOVV k5, אותה מצלמה שמספקת לנו סוג של ביטוח אם משהו חלילה משתבש במהלך הרכיבה. ולא פחות חשוב, זו אחלה דרך ללכוד רגעים בלתי נשכחים ברכיבה.

אין מה להגיד, אני פשוט מעריץ מושבע של מצלמות דרך לאופנועים באופן כללי, בין אם משתמשים בהן ברכיבות עירוניות או בשטח. ובתור אחד כזה, בחרתי לבחון מקרוב את החדשות האחרונות והמרגשות מבית INNOVV, שזו חברה שנוסדה ב-2013 ומופצת באוסטרליה ובניו זילנד על ידי Connected Audio Visual.

קצת רקע על מצלמת דרך לאופנוע INNOVV k5

שנה לאחר שהחברה החלה לייצר מצלמות וידאו, חברת INNOVV החלה למכור את מצלמת הדרך הראשונה שלה לאופנועים וקטנועים, מצלמה אשר נקראה בזמנו ה-C3. כבר אז, בתחילת דרכה המקצועית, החברה ייצרה מצלמות לא רק סבירות במחיר, אלא גם באיכויות לא רעות בכלל.

חצי עשור אחר כך, החברה משווקת בימינו הנוכחיים את מצלמת ה- INNOVV k5, שלדעתי אמורה להיות מצלמת דרך מומלצת במיוחד. זאת, בהתחשב בשנות הניסיון שיש לחברה היחסית צעירה הזאת. כמו כן, המחירים אטרקטיביים לחלוטין.

עוד פרטים על מצלמת INNOVV k5

מצלמת ה- INNOVV k5 מבוססת על פעולה של 2 מצלמות, כאשר האחת היא קדמית והשנייה היא אחורית. בנוסף לזה, אני אישית ממש התלהבתי לגלות שבטווח המחירים שלה אפשר גם להנות משלט רחוק אשר ניתן להרכבה על הכידון. לאחר מחקר קצרצר, גיליתי שהשלט של המצלמה מאפשר שליטת WiFi, כאשר ה-DVR וה-GPS עם מחוונים בהירים של LED.

מצלמת INNOVV k5 מציעה גם אופציה של "INSTALL AND FORGET", מה שאומר שאתם נהנים ממערכת הפעלה וכיבוי אוטומטית שמתחילה להקליט ברגע שהאופנוע מונע. כמו כן, המצלמה תיכנס לכיבוי אוטומטי כשתכבו את הכלי. בנוסף, היה נחמד לגלות מיקרופון חיצוני איכותי אשר כולל מערכת הפחתת רעשי דרך ורוח.

המפרט של מצלמת INNOVV k5

בסך הכול, אני יכול להגיד שהמפרט של INNOVV k5 טוב. המצלמה אשר פונה לחזית מבוססת על חיישן של 8 מגה-פיקסל מבית חברת SONY, מה שמאפשר לקבל ראות בורה וברמה גבוהה. החיישן של סוני מתאים ל-4K Ultra HD במהירות 30 פריימים לשנייה, מה שמתקבל מעדשת זווית של 120 מעלות.

כאמור, ציינתי קודם לכן שהמצלמה מורכבת מ-2 מצלמות נפרדות. המצלמה הפונה לאחור, היא מצלמה של 1080HD, כאשר גם היא מבוססת על חיישן של המותג העולמי, סוני. ולבסוף, בחנתי גם את נושא בלימת הזעזועים של המצלמה. במהלך רכיבה עם טלטלות ומהמורות בכביש, בסך הכול מתקבלת תמונה יציבה וראות ברורה של כל המצטלם בדרך.

בסך הכול הכללי, מצאתי שמצלמת INNOVV k5 מאוד מומלצת בטווח המחירים שלה, שנע בין 1,350 ₪ ל-,1800 ₪, תלוי בדגם שתרכשו.

מי אנחנו?

מועדון X-Riders הוקם בשביל לשלב את כל האלמנטים תחת קורת גג אחת ובאתר תמצאו כל מה שקשור באופנועים וקטנועים החל מחנות אונליין, הצעות מחיר של מוסכים, עמדת עיצוב אישי עבור מדבקות ויניל לאופנוע, ביקורות על ציוד, בלוג שורף נתיבים, מבחני רכיבה, טיולי אופנועים, חוות דעת ועוד.

לוגו X-Riders
© כל הזכויות שמורות. נוצר באהבה ע"י אלפא נטיקס