לוגו X-Riders

ייבוא קסדה לאופנוע מחו"ל

  • קנייה מחו"ל
  • XRiders Club
  • 2019-07-16 22:00:59
  • שיתוף

ייבוא קסדה מחו"ל לבד

עם השנים, אנחנו משאירים את סוגי הבירוקרטיות קצת מאחורה, וטוב שכך. בעבר, ייבוא קסדה מחו"ל היה כרוך בבירוקרטיה מורכבת, המלווה בבדיקות תקנים המוודאות את בטיחותנו, שזה אחלה והכול, אבל כיום אפשר לייבא קסדה לבד, כל עוד היא עומדת בתקנים מקובלים באירופה או ארה"ב.

אחת מהבשורות היותר משמחות, הגיעה לאוזנינו באחד מהבקרים כשקראנו קפה וחיפשנו עניין חדש ומרגש בעולם הדו-גלגלי. עד היום, אם רציתם לייבא קסדה לאופנוע בעצמכם מחו"ל, הייתם צריכים להעביר את הקסדה בדיקת תקן בארץ, אפילו אם היא הייתה קסדה שעברה בדיקות מעבדות ותקנים בארצות מערביות אחרות. הרי, תאכלס, מה כבר ההבדל הגדול בין בדיקות תקן בישראל, לעומת בדיקות תקן באירופה או ארה"ב?

מרגש! ייבוא קסדת אופנוע מחו"ל

מישהו שם, במשרד הכלכלה והתחבורה, הבין סוף סוף שבדיקות תקינה אירופאיות ואמריקאיות מספיקות עבור ייבוא קסדה לאופנוע מחו"ל. עד היום, מרבית האנשים בכלל לא העזו לחשוב על ייבוא אישי של קסדת אופנוע, ומי שכן ביצע ייבוא קסדת אופנוע מחו"ל, היה צריך להמתין המון זמן עד שהוא היה מסוגל לרכב איתה בפועל.

בנושאי בטיחות, ישראל עד היום לא סמכה על בדיקות תקינה של מדינות אחרות, אך אנחנו חיים בעידן של גלובליזציה והשוק משתנה, מה שגורם להרבה טוויסטים חיוביים גם בעולמנו הדו-גלגלי. ייבוא קסדות מחו"ל כיום ניתן באופן חופשי, ואתם מוזמנים להתנפל על רשתות הקמעונאות השונות בכדי לייבא קסדות לאופנוע מחו"ל בעצמכם.

ייבוא קסדות מחו"ל לאופנוע

אם מתחשק לכם לרוץ ל-EBAY ולייבא כבר היום קסדה, כנראה שאתם ממתינים כבר הרבה זמן להתפתחות מהסוג הזה. ייבוא קסדה מחו"ל ניתן באופן חופשי, כאשר קסדות לאופנוע מחו"ל עומדות בתקנים מסוג DOT או ECE.

אם אתם עומדים לעשות ייבוא קסדות מחו"ל לאופנוע לבד, זכרו רק לבדוק כי הקסדה אכן עומדת בתקנים הללו שציינו, ותוכלו תוך זמן קצר כבר לקבל את הקסדה. בהחלט נראה כי הימים שאנשים סחבו עמם קסדות חבוטות ומסכנות חיים, עומדים להיגמר. אין ספק שזה צעד חכם ביותר של משרד הכלכלה ומשרד התחבורה, צעד שמקל על הרוכבים באופן משמעותי. לגבי מחירים של ייבוא קסדה מחו"ל לאופנוע, אמנם עדיין יהיו קיימים מיסים שונים, אך גם כאן נחווה הקלה משמעותית.

בשורות מרגשות בעידן צרכני שרק הולך ומפתיע.

יאללה, רוצו לייבא קסדה מחו"ל לאופנוע שלכם.

רגע..
לא יודעים איזה קסדה לקנות ? – ממליץ לכם לקרוא את המאמר הבא

מי אנחנו?

מועדון X-Riders הוקם בשביל לשלב את כל האלמנטים תחת קורת גג אחת ובאתר תמצאו כל מה שקשור באופנועים וקטנועים החל מחנות אונליין, הצעות מחיר של מוסכים, עמדת עיצוב אישי עבור מדבקות ויניל לאופנוע, ביקורות על ציוד, בלוג שורף נתיבים, מבחני רכיבה, טיולי אופנועים, חוות דעת ועוד.

לוגו X-Riders
© כל הזכויות שמורות. נוצר באהבה ע"י אלפא נטיקס