לוגו X-Riders

בדיקת אופנוע לפני קניה | בדיקת שלדה לאופנוע

  • כללי
  • XRiders Club
  • 2020-08-09 00:05:27
  • שיתוף

בדיקת אופנוע לפני קניה: בדיקת שלדה ובדיקות כלליות לאופנוע לפני קניה

בין אם אתם רוכבים על כלי עם מנוע בנפח כזה או אחר, מומלץ מאוד לפני קניית אופנוע לבצע בדיקה מקיפה לאופנוע.
בדיקת  אופנוע לפני קניה יכולה לכלול בדיקת שלדה, בדיקה מכנית, בדיקה קוסמטית ועוד. בואו נגיד ככה, ההמלצה הכי גורפת היא בדיקה מקיפה לאופנוע לפני רכישתו.

כולנו אוהבים לרכב וכולנו נהנים לסחוט את הגז, אבל האם כולנו מקפידים על תחזוקת האופנוע? כמובן שלא. מאחר שחלקנו מקפידים יותר וחלקנו מקפידים פחות על תחזוקת האופנוע, תמיד יהיה מומלץ לבצע בדיקה מקיפה לאופנוע לפני רכישתו. בדיקת קניה לאופנועים היא כל כך הכרחית, בדיוק מתוך אותן סיבות של הזנחה של רוכבים.

בדיקת אופנוע לפני קניה – חובה או לא חובה ?

בסופו של דבר, אתם ממש לא יודעים ממי אתם רוכשים את הכלי (אלא אם כן רכשתם מחבר טוב), ככה שתמיד מומלץ לעבור אצל המכונאי שלכם.
אל תוותרו על בדיקת אופנוע לפני קניה – גם אם הכלי נראה חדש.

אם אתם עומדים לרכוש אופנוע או קטנוע מסוג כזה או אחר, אתם חייבים לוודא כי אותו אופנוע תוחזק כמו שצריך, לבדוק את היסטוריית הטיפולים של האופנוע, אבל חשוב מהכול, תצטרכו גם לוודא שהאופנוע לא עבר תאונות רציניות, או ליתר דיוק תאונות שלדה.

בדיקת שלדה לאופנוע לפני קניה | בדיקות לאופנועים

בין אם אתם עומדים לרכוש כלי מפלצתי בנפח של ליטר, או שמא אתם רוכבים על 250 סמ"ק, אתם צריכים לדעת שהשלדה של האופנוע לא עברה יישור, לא עברה מתיחה, תיקונים וכו.

מומלץ מאוד לבצע בדיקת שלדה לאופנוע, מאחר ששלדת אופנוע שעברה זעזועים קשים ותאונות קשות בהחלט יכולה להשפיע ולהשליך אל אופן הרכיבה שלכם ואפילו על חייכם.
בשורה התחתונה, מעבר לכך שהאופנוע עשוי להתנהג בצורות שלא אופייניות לו, אתם לעולם לא יכולים לדעת איזו סכנת חיים צפויה לכם עם אופנוע שעבר תיקון חובבני של תאונת שלדה. המלצה גורפת – בדיקת שלדה לאופנועים לפני רכישה.

האם כדאי לבקש את התחייבות המוכר לתקינות הכלי – מנוע, גיר, שלדה?

כמובן, אם אפשר, בקשו את התחייבותו של בעל האופנוע לתקינות האופנוע – מנוע, גיר, שילדה.
אף אחד לא צריך לספר לכם עד כמה יקרות בדיקות שלדה לאופנועים וגם בדיקות כלליות לאופנוע לפני קניה. אם אפשר לקבל את התחייבותו של המוכר לשלדה תקינה, יהיה עדיף לעשות זאת בכתב.

בסופו של יום, זה בשבילכם,
בהצלחה!

מועדון X-RIDERS בשיתוף פעולה עם ריינו טייר – מוסך אופנועים המתמחה בבדיקת אופנוע לפני קניה – כולל מכשיר לבדיקת שלדה המתקדם בשוק!
מעוניינים לבדוק את האופנוע לפני קניה ? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

[contact-form-7 id="10093" title="טופס אופנוע"]

מי אנחנו?

מועדון X-Riders הוקם בשביל לשלב את כל האלמנטים תחת קורת גג אחת ובאתר תמצאו כל מה שקשור באופנועים וקטנועים החל מחנות אונליין, הצעות מחיר של מוסכים, עמדת עיצוב אישי עבור מדבקות ויניל לאופנוע, ביקורות על ציוד, בלוג שורף נתיבים, מבחני רכיבה, טיולי אופנועים, חוות דעת ועוד.

לוגו X-Riders
© כל הזכויות שמורות. נוצר באהבה ע"י אלפא נטיקס