לוגו X-Riders

קניית כפפות לאופנוע מחו“ל

  • קנייה מחו"ל
  • XRiders Club
  • 2022-05-08 12:09:49
  • שיתוף

כפפות הן אחד האביזרים הבטיחותיים שרוכבי האופנועים זקוקים להן. הכפפות מספקות הגנה לכף היד והן בהחלט יכולות לעשות את ההבדל בעת תאונה. בזכות הכפפות ניתן להפחית את עצמת הפגיעה. אין ספק שככפה איכותית היא דבר חשוב, אך בעוד מחירי הכפפות בארץ הם גבוהים, רבים בודקים את האפשרות של קניית כפפות לאופנוע מחו“ל.

כיום אנו יכולים להזמין בקלות ציוד לאופנוע מאתרים בחוץ לארץ, וזה כולל גם כפפות. האתרים בחו“ל מציעים מבחר גדול של כפפות, חלקן איכותיות יותר וחלקן איכותיות פחות. אך כיצד תבחרו את הכפפה? בתור כלל אצבע נוכל להמליץ לכם להימנע מכל דבר שהוא זול בצורה יוצאת דופן, גם אם המפעל בסין הדפיס עליו איזה שם של יצרן ידוע…

סוג הכפפות

ישנן כפפות המשמשות לשימושים שונים וכדאי להכיר את השימושים השונים כאשר בוחרים כפפות. ישנן כפפות המיועדים לשימושים ספורטיביים ורכיבה אתגרית, וישנן כפפות הנחשבות לוורסטיליות. שימו לב שגם מזג האוויר הוא אחד השיקולים החשובים. במזג אוויר קר אתם זקוקים לכפפות בעלות רמה גבוהה של בידוד ועמידות למים, ורצוי גם הגנה על כל פרק כך היד. קיימות גם כפפות הכוללות פונקציית חימום אלקטרונית; אלו בדרך כלל מסורבלות יותר ולא ממש נחוצות במזג האוויר הישראלי. ואילו עבור מזג אוויר חם תרצו כפפות בעלות אוורור טוב וחומר נושם, אך מבלי להקריב את מידת ההגנה של הכפפה. ישנן כפפות אשר תוכננו לתת מענה גם לעונה הקרה וגם לעונה החמה.

למה לשים לב בעת קניית כפפות לאופנוע מחו“ל

  1. תפרים – תפרים הם נקודה רגישה בכפפות, משם מתחילות הבעיות. הבלאי של הכפפות בדרך כלל מתחיל בפרימת התפרים. עליכם לבחור בכפפות בעלי תפרים איכותיים, כפולים או משולשים. אלו הם תפרים חזקים ועמידים יותר. אך גם מיקום התפרים משפיע. כאשר התפרים ממוקמים בחלקים בהם יש תנועה, שם הם חשופים ליותר לחץ ובלאי מהיר יותר. כמו כן יש לבדוק שהתפרים אינם עוברים באזורי האוורור, גם שם קן התפר צפוי להיפרם מהר.
  2. אורך הכפפות – ברמת העיקרון ככל שהכפפה ארוכה יותר, כך היא מספקת לכם הגנה רחבה יותר. אם הכפפה אינה מכסה את פרק כף היד היא אינה מספקת לכם את ההגנה הדרושה. זהו אזור שעלול להיפגע בצורה קשה בעת תאונה או נפילה מכיוון שאנו מושיטים את היד לבלום את הנפילה. מצד שני כפפות קצרות יותר מעניקות לכם יותר חופשיות וגמישות, זהו שיקול שתצטרכו לעשות.
  3. התאמה לעונות השנה – אם אינכם תלויים באופנוע לצורך שימוש יומיומי ותעדיפו להימנע מנסיעה בימי החורף הקרים, אולי אינכם זקוקים לככפות חורף. אך אם אתם רוכבים בכל ימי השנה, כולל אלו הקרים ביותר, תצטרכו כפפה המעניקה מענה גם לימים אלו. תוכלו לבחור בכפפות המעניקות מענה ורסטילי לכל העונות, העשויות להיות יקרות יותר. או לרכוש כפפות לקיץ וכפפות לחורף.

מי אנחנו?

מועדון X-Riders הוקם בשביל לשלב את כל האלמנטים תחת קורת גג אחת ובאתר תמצאו כל מה שקשור באופנועים וקטנועים החל מחנות אונליין, הצעות מחיר של מוסכים, עמדת עיצוב אישי עבור מדבקות ויניל לאופנוע, ביקורות על ציוד, בלוג שורף נתיבים, מבחני רכיבה, טיולי אופנועים, חוות דעת ועוד.

לוגו X-Riders
© כל הזכויות שמורות. נוצר באהבה ע"י אלפא נטיקס