לוגו X-Riders

קניית מעיל לאופנוע מחו“ל

  • קנייה מחו"ל
  • XRiders Club
  • 2022-05-08 12:10:14
  • שיתוף

מעיל אופנוע הוא אחד האביזרים החשובים לצורך בטיחותם של רוכבי האופנועים, ולצערנו מעיל איכותי הוא לא דבר זול. אין זה מפתיע שרוכבים רבים הרוצים ליהנות מאיכות ובטיחות, אך גם לחסוך בעלויות, מחפשים את הפתרונות בקניית מעיל לאופנוע מחו“ל.

רכישת מעיל אופנוע בחו“ל אכן יכולה לאפשר לכם ליהנות ממוצר איכותי וגם חיסכון כספי. אך מצד שני ישנם רבים החוששים, בעיקר בגלל עניין המידות.

חשוב מאוד להתאים את המידה בצורה הנכונה. ספקי המעילים באתרים בחו“ל מציעים לכם טבלאות לצורך ביצוע מדידות ובחירה נכונה של המעיל. זהו אמנם כלי חשוב, אך אנו ממליצים לכם קודם כל לנסות למדוד מעילי רכיבה באחת החנויות בארץ; בעיקר אם אין לכם ניסיון בבחירת מעילים.

חשוב שתרגישו את המידות השונות ותראו מה באמת נוח ומתאים עבורכם. אם מצאתם באתרי הקניות בחו“ל את אותו המעיל ובמחיר מוזל, זה יכול לפתור לכם את הבעיה. אם אין מדובר באותו הדגם בדיוק, תצטרכו לעשות הערכה על סמך החוויות שלכם בחנות בה מדדים ועל סמך טבלאות המדידה אותן אתם רואים באתרים.

מעיל עור או מעיל טקסטיל

בעבר מעיל עור נחשב לדבר החזק והטוב ביותר. אך כיום יש לנו חומרים מתקדמים וגם מעילי הטקסטיל מספקים הגנה שאינה נופלת מאלו של מעילי העור, ובמקרים מסוימים יכולה להיות טובה יותר. מעילי עור יכולים להיות גם נוחים, גם עמידים מפני שחיקה ובכלל יש להם מראה מדליק. אך במזג האוויר הישראלי, מעיל עור הוא לא בהכרח דבר שימושי. העור הוא אינו חומר נושם, וזה לא נעים במזג האוויר הקייצי.

מעילי הטקסטיל מגיעים בסוגים שונים ולמטרות שונות, והם יכולים להיות אלטרנטיבה טובה למעילי העור וגם להתאים למזג האוויר הישראלי. ישנם מעילים המיועדים לחורף, ישנם מעילים המיועדים לקיץ וישנם גם כאלו הנחשבים לרב עונתיים. קחו בחשבון את הרגלי הרכיבה שלכם. האם אתם באמת עושים שימוש יומיומי באופנוע ורוכבים בכל מזג אוויר, או האם אתם נמנעים מרכיבה בימים קרים וגשומים. ישנם גם מעילים הכוללים שכבות תרמיות וממברנות עמידות למים הניתנות לפריקה.

שימו לב כי המעיל שלכם כולל מיגונים לכתפיים, המרפקים והאזורים הרגישים. אם אין לו את זה, הוא לא יותר מאשר אביזר אפנתי אך לא מעיל רכיבה אמתי.

בעת קניית מעיל לאופנוע מחו“ל, כדאי לעשות השוואת מחירים ולבדוק האם באמת משתלם להזמין אותו מחו“ל. אל תשכחו לקחת בחשבון גם את המסים ודמי המשלוח ולא רק את עלות המעיל. ישנם מקרים בהם בהחלט כדאי להזמין מעיל אופנוע מחו“ל, במקרים אחרים זה לא משתלם.

ולפני הרכישה, כדאי גם להקדיש קצת זמן על מנת לקרוא ביקורת על המוצר, וגם על הספק. תוכלו ללמוד הרבה מביקורות וחוויות של משתמשים אשר רכשו את המעיל.

מי אנחנו?

מועדון X-Riders הוקם בשביל לשלב את כל האלמנטים תחת קורת גג אחת ובאתר תמצאו כל מה שקשור באופנועים וקטנועים החל מחנות אונליין, הצעות מחיר של מוסכים, עמדת עיצוב אישי עבור מדבקות ויניל לאופנוע, ביקורות על ציוד, בלוג שורף נתיבים, מבחני רכיבה, טיולי אופנועים, חוות דעת ועוד.

לוגו X-Riders
© כל הזכויות שמורות. נוצר באהבה ע"י אלפא נטיקס